1,020
edits
(added names table) |
(→Names) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| | | | ||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
|English | |English, Spanish{{tt|*|Latin America}} | ||
|Murph | |Murph | ||
| | | | ||
Line 95: | Line 95: | ||
|French | |French | ||
|Samy | |Samy | ||
| | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
|Italian | |||
|Willy | |||
| | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
|Spanish{{tt|*|Spain|}} | |||
|Eustaquio | |||
| | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
|Portuguese | |||
|Marco | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits