editlock-exempt
32,895
edits
mNo edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|Boubou | |Boubou | ||
|From ''Gobou'' (Mudkip) | |From ''Gobou'' (Mudkip) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|German | |||
|Pexi | |||
|From ''Sumpex'' (Swampert) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Spanish | |Spanish |