9,883
edits
No edit summary |
(→Names: https://elfos.com.br/pokemon/cartas-avulsas-pkm/trovoes-perdidos/sm8-683.html) |
||
Line 442: | Line 442: | ||
| 茉莉 ''Muhtleih'' | | 茉莉 ''Muhtleih'' | ||
| From 茉莉 ''muhtleih'', jasmine | | From 茉莉 ''muhtleih'', jasmine | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Yasmin | |||
| From ''jasmine'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Russian | | Russian |
edits