1,589
edits
(→Voice actors: https://www.youtube.com/watch?v=sJVnhNMbtGg&list=PLi-MwfPpkXIKdBezAzJ3fM9KeYVzF500y&index=22) |
(→Names) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| 梅雅利 ''Méiyǎlì'' | | 梅雅利 ''Méiyǎlì'' | ||
| Transliteration of her Japanese name | | Transliteration of her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 梅雅利 ''Mùihngáhleih'' | |||
| Mandarin-based transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits