53
edits
Kenji-girl (talk | contribs) |
Dark Absol (talk | contribs) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| Spanish (Latin America) | | Spanish (Latin America) | ||
| [[Gerardo Vázquez]] | | [[Gerardo Vázquez]] | ||
|- | |||
|Czech | |||
| Zbyšek Pantůček ([[EP002]]-[[EP209]], Movies [[Mewtwo Strikes Back|1]], [[The Power of One|2]] and [[Spell of the Unown|3]]) <br> Marek Libert ([[DP001]]-present) | |||
|} | |} | ||
edits