12,712
edits
Line 265: | Line 265: | ||
! Type | ! Type | ||
! Ability | ! Ability | ||
|- style="background:#FFF" | |||
||{{p|Gallade}} | |||
|[[File:475Gallade.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Psychic}}{{typecolor|Fighting}} | |||
|[[File:475Gallade-Mega.png|150px]] | |||
|<!--{{typecolor|Psychic}}{{typecolor|Fighting}}--> | |||
|<!--{{a|}}--> | |||
|[[File:None.png|80px]]<br>Unknown | |||
|- style="background:#FFF" | |||
||{{p|Camerupt}} | |||
|[[File:323Camerupt.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Fire}}{{typecolor|Ground}} | |||
|[[File:323Camerupt-Mega.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Fire}}{{typecolor|Ground}} | |||
|{{a|Sheer Force}} | |||
|[[File:None.png|80px]]<br>Unknown | |||
|- style="background:#FFF" | |||
||{{p|Sharpedo}} | |||
|[[File:319Sharpedo.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Water}}{{typecolor|Dark}} | |||
|[[File:319Sharpedo-Mega.png|150px]] | |||
|{{typecolor|Water}}{{typecolor|Dark}} | |||
|{{a|Strong Jaw}} | |||
|[[File:None.png|80px]]<br>Unknown | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
||{{p|Slowbro}} | ||{{p|Slowbro}} |
edits