178
edits
m (→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 241: | Line 241: | ||
|Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
|小勝 ''Síu Sīng'' | |小勝 ''Síu Sīng'' | ||
|Same as Mandarin name. | |Same as Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Thai | |||
|มาซาโตะ ''Masato'' | |||
|Same as his Japanese name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits