42,647
edits
ArcToraphim (talk | contribs) |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Socialite.png]] | |style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Socialite.png]] | ||
|- style="text-align: center; font-size: 80%" | |- style="text-align: center; font-size: 80%" | ||
| Image from<br>{{color2|000000| | | Image from<br>{{color2|000000|Generation IV}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | ||
|- style="text-align: center;" | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Socialite IV OD.png]] | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px;" colspan="2"| [[File:Socialite OD.png]] | |||
|- style="text-align: center; font-size: 80%" | |- style="text-align: center; font-size: 80%" | ||
| | | Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation IV}} | ||
|colspan="2"| Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation V}} | |colspan="2"| Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation V}} | ||
|} | |} |