59
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| 50% | | 50% | ||
| | | | ||
|- | |||
| class="l" | {{m|Flatter}} | |||
| class="c" | [[Image:DarkIC.gif]] | |||
| class="c" | [[Image:StatusIC.gif]] | |||
| 100% | |||
| class="c" | — | |||
| 100% | |||
| class="l" | Sharply raises the foes special attack | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{m|Psybeam}} | | class="l" | {{m|Psybeam}} |
edits