10,040
edits
mNo edit summary |
|||
Line 643: | Line 643: | ||
| 330 | | 330 | ||
| style=text-align:left | {{m|Sacred Sword}} || {{Ic/GO|Fighting}} | | style=text-align:left | {{m|Sacred Sword}} || {{Ic/GO|Fighting}} | ||
|- style=background:#ccc | |||
| 331 | |||
| style=text-align:left | {{m|Flying Press}} || {{Ic/GO|Fighting}} | |||
|- style=background:#ccc | |||
| 332 | |||
| style=text-align:left | {{m|Aura Sphere}} || {{Ic/GO|Fighting}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |