10,040
edits
Unowninator (talk | contribs) m (grey) |
(adding new (unreleased) moves) |
||
Line 215: | Line 215: | ||
| 297 | | 297 | ||
| style=text-align:left | {{m|Smack Down}} || [[File:GO Rock.png|24px|link=Rock (type)|Rock]] || 16 || 8 || 1.2 || 0.8 || 1.1 || 12 || 8 || 1.5 | | style=text-align:left | {{m|Smack Down}} || [[File:GO Rock.png|24px|link=Rock (type)|Rock]] || 16 || 8 || 1.2 || 0.8 || 1.1 || 12 || 8 || 1.5 | ||
|- | |||
| 320 | |||
| style=text-align:left | {{m|Charm}} || [[File:GO Fairy.png|24px|link=Fairy (type)|Fairy]] || 20 || 11 || 1.5 || 0.9 || 1.2 || 16 || 6 || 1 | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Line 831: | Line 834: | ||
| 318 | | 318 | ||
| style=text-align:left | {{m|Razor Shell}} || [[File:GO Water.png|24px|link=Water (type)]] | | style=text-align:left | {{m|Razor Shell}} || [[File:GO Water.png|24px|link=Water (type)]] | ||
|- style=background:#ccc | |||
| 321 | |||
| style=text-align:left | {{m|Giga Impact}} || [[File:GO Normal.png|24px|link=Normal (type)]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |