1,221
edits
Line 830: | Line 830: | ||
| 60 | | 60 | ||
| 65 | | 65 | ||
|- | |||
| {{m|Magma Storm}} | |||
| style="text-align:center; background:#{{Fire color}}" | {{typecolor|Fire}} | |||
| style="text-align:center; background:#{{Special color}}" | [[Special move|{{color|{{Special textcolor}}|Special}}]] | |||
| 120 | |||
| 100 | |||
|- | |- | ||
| {{m|Meteor Mash}} | | {{m|Meteor Mash}} | ||
Line 913: | Line 919: | ||
| style="text-align:center; background:#{{Special color}}" | [[Special move|{{color|{{Special textcolor}}|Special}}]] | | style="text-align:center; background:#{{Special color}}" | [[Special move|{{color|{{Special textcolor}}|Special}}]] | ||
| 70 | | 70 | ||
| 120 | |||
|- | |||
| {{m|Techno Blast}} | |||
| style="text-align:center; background:#{{Normal color}}" | {{typecolor|Normal}} | |||
| style="text-align:center; background:#{{Special color}}" | [[Special move|{{color|{{Special textcolor}}|Special}}]] | |||
| 85 | |||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- |
edits