2,209
edits
SilSinn9801 (talk | contribs) (→Black, White, Black 2, and White 2 characters: Korean name for Mr. Medal?) |
No edit summary |
||
Line 240: | Line 240: | ||
|Lisetta | |Lisetta | ||
|Pedrita | |Pedrita | ||
| | |||
| | |||
|- style="background: #fff" | |||
| | |||
| | |||
|[[Madam Memorial]] | |||
|Anamnésia | |||
|Madame Erinnerung | |||
| | |||
|Remi Niscencia | |||
| | | | ||
| | | |
edits