3,337
edits
Line 578: | Line 578: | ||
! Type 1 | ! Type 1 | ||
! Type 2 | ! Type 2 | ||
|- | |||
|198 | |||
|[[Image:198.png]] | |||
|{{p|Murkrow}} | |||
| align="center" |[[Image:DarkIC.gif]] | |||
| align="center" |[[Image:FlyingIC.gif]] | |||
|- | |||
|430 | |||
|[[Image:430.png]] | |||
|{{p|Honchkrow}} | |||
| align="center" |[[Image:DarkIC.gif]] | |||
| align="center" |[[Image:FlyingIC.gif]] | |||
|- | |- | ||
|215 | |215 |
edits