20
edits
No edit summary |
|||
Line 55: | Line 55: | ||
| [[File:103Exeggutor-Alola.png|50px]]<br>{{p|Exeggutor}}<br>{{ic|Grass}}{{ic|Dragon}} | | [[File:103Exeggutor-Alola.png|50px]]<br>{{p|Exeggutor}}<br>{{ic|Grass}}{{ic|Dragon}} | ||
| Slightly lower Speed, but higher Attack | | Slightly lower Speed, but higher Attack | ||
|- style="background:#{{bulba color light}}" | |||
| rowspan=2 | [[File:104Cubone.png|50px]]<br>{{p|Cubone}}<br>{{ic|Ground}} | |||
| colspan=3 | [[Level]] 28 | |||
| [[File:105Marowak.png|50px]]<br>{{p|Marowak}}<br>{{ic|Ground}} | |||
| No stat difference | |||
|- style="background:#{{bulba color light}}" | |||
| colspan=3 | [[Level]] 28 at [[Alola]] during [[night]] | |||
| [[File:105Marowak-Alola.png|50px]]<br>{{p|Marowak}}<br>{{ic|Fire}}{{ic|Ghost}} | |||
| No stat difference | |||
|- style="background:#{{bulba color light}}" | |- style="background:#{{bulba color light}}" | ||
| rowspan=8 | [[File:133Eevee.png|50px]]<br>{{p|Eevee}}<br>{{ic|Normal}} | | rowspan=8 | [[File:133Eevee.png|50px]]<br>{{p|Eevee}}<br>{{ic|Normal}} |
edits