52,577
edits
m (→Unbreedable) |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|{{MSP|025A|Pikachu}} | |{{MSP|025A|Pikachu}} | ||
|{{p|Pikachu}}<br><small>{{DL|List of Pokémon with form differences|Pikachu|Alola Cap}}</small> | |{{p|Pikachu}}<br><small>{{DL|List of Pokémon with form differences|Pikachu|Alola Cap}}</small> | ||
|- | |||
|025 | |||
|{{MSP|025P|Pikachu}} | |||
|{{p|Pikachu}}<br><small>{{DL|List of Pokémon with form differences|Pikachu|Partner Cap}}</small> | |||
|- | |- | ||
|236 | |236 | ||
Line 3,461: | Line 3,465: | ||
|{{MSP|802|Marshadow}} | |{{MSP|802|Marshadow}} | ||
|{{p|Marshadow}} | |{{p|Marshadow}} | ||
|- | |||
|803 | |||
|{{MSP|803|Poipole}} | |||
|{{p|Poipole}} | |||
|- | |||
|804 | |||
|{{MSP|804|Naganadel}} | |||
|{{p|Naganadel}} | |||
|- | |||
|805 | |||
|{{MSP|805|Stakataka}} | |||
|{{p|Stakataka}} | |||
|- | |||
|806 | |||
|{{MSP|806|Blacephalon}} | |||
|{{p|Blacephalon}} | |||
|- | |||
|807 | |||
|{{MSP|807|Zeraora}} | |||
|{{p|Zeraora}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |