317
edits
The IceCream (talk | contribs) |
|||
Line 634: | Line 634: | ||
|{{MSP|818|Inteleon}} | |{{MSP|818|Inteleon}} | ||
|{{p|Inteleon}} | |{{p|Inteleon}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Line 667: | Line 659: | ||
|{{MSP|447|Riolu}} | |{{MSP|447|Riolu}} | ||
|{{p|Riolu}} | |{{p|Riolu}} | ||
|- | |||
|891 | |||
|{{MSP|891|Kubfu}} | |||
|{{p|Kubfu}} | |||
|- | |||
|892 | |||
|{{MSP|892|Urshifu}} | |||
|{{p|Urshifu}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits