52,650
edits
Line 31: | Line 31: | ||
| ISBN 978-1974726561 | | ISBN 978-1974726561 | ||
| December 13, 2022 | | December 13, 2022 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| <!--[[File:Pokémon Adventures SS VIZ volume 6.png|120px|Volume 6]]--> | |||
| {{vol|Pokémon Sword & Shield|6}} | |||
| ISBN 978-1974729982 | |||
| April 11, 2023 | |||
|} | |} | ||