67
edits
Line 91: | Line 91: | ||
! style="color:#fff" class=roundytr | Dates | ! style="color:#fff" class=roundytr | Dates | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | Belgium | ||
| [http://www.dreamland.be/dreamland/static/home.shtml DreamLand] stores | | [http://www.dreamland.be/dreamland/static/home.shtml DreamLand] stores | ||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
Line 98: | Line 98: | ||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Germany | | FACTS Fall 2018 - Nintendo Stand | ||
| September 29 and 30, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| rowspan=5 | Germany | |||
| {{wp|GameStop}} stores | | {{wp|GameStop}} stores | ||
| October 1 to November 15, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Müller stores | |||
| October 1 to November 15, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| MAG Erfurt stores | |||
| October 1 to November 15, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Mediamarkt stores | |||
| October 1 to November 15, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Saturn stores | |||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 122: | Line 137: | ||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Netherlands | | rowspan=2 | Netherlands | ||
| [https://www.gamemania.nl/ GameMania] stores | | [https://www.gamemania.nl/ GameMania] stores | ||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Firstlook Festival 2018 | |||
| October 6 and 7, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Australia | | Australia | ||
Line 130: | Line 148: | ||
| October 19 to November 9, 2017 | | October 19 to November 9, 2017 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| France | | rowspan=2 | France | ||
| [http://www.micromania.fr/ Micromania] stores | | [http://www.micromania.fr/ Micromania] stores | ||
| October 1 to November 15, 2018 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| GAME stores | |||
| October 1 to November 15, 2018 | | October 1 to November 15, 2018 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" |
edits