1
edit
m (→Ash's Pikachu) |
Hacker?pcs (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| [[Nintendo Zone]]s at {{wp|GameStop}} stores | | [[Nintendo Zone]]s at {{wp|GameStop}} stores | ||
| [https://twitter.com/FeuFeuTobi/status/914845535164608512 October 1] [https://www.pokemon.com/de/pokemon-news/halte-einen-platz-fuer-marshadow-frei-in-pokemon-sonne-und-pokemon-mond/ to November 16, 2017] | | [https://twitter.com/FeuFeuTobi/status/914845535164608512 October 1] [https://www.pokemon.com/de/pokemon-news/halte-einen-platz-fuer-marshadow-frei-in-pokemon-sonne-und-pokemon-mond/ to November 16, 2017] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Greece | |||
| [http://www.public.gr/ Public] stores | |||
| [http://blog.public.gr/kane-choro-erchete-mythical-pokemon-marshadow-mono-sta-public/ October 11 to November 16, 2017 or until supplies run out] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Italy | | Italy |
edit