318
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 673: | Line 673: | ||
| 陣谷遥 | | 陣谷遥 | ||
| Man B ([[SM034]]) | | Man B ([[SM034]]) | ||
|- | |||
| [[Raymond Johnson]] | |||
| レイモンド・ジョンソン | |||
| [[Raymond]] | |||
|- | |- | ||
| Jon Kabira | | Jon Kabira | ||
Line 749: | Line 753: | ||
| かおり | | かおり | ||
| {{an|May}} | | {{an|May}} | ||
|- | |- | ||
| [[Yasuyuki Kase]] | | [[Yasuyuki Kase]] | ||
Line 758: | Line 758: | ||
| [[Guzma]], [[Levi]] | | [[Guzma]], [[Levi]] | ||
|- | |- | ||
| | | Ai Katō | ||
| | | 加藤あい | ||
| {{ | | {{OBP|Lisa|M03}} | ||
|- | |- | ||
| [[Masayuki Katō]] | | [[Masayuki Katō]] | ||
Line 769: | Line 769: | ||
| 加藤奈々絵 | | 加藤奈々絵 | ||
| [[Claire]]'s {{p|Spinda}} | | [[Claire]]'s {{p|Spinda}} | ||
|- | |||
| Seizō Katō | |||
| 加藤精三 | |||
| [[Viper]] | |||
|- | |||
| Emiri Katou | |||
| 加藤英美里 | |||
| {{un|Anna}} | |||
|- | |- | ||
| [[Anri Katsu]] | | [[Anri Katsu]] | ||
Line 917: | Line 925: | ||
| こばたけまさふみ | | こばたけまさふみ | ||
| Citizen ([[SS028]]), Trainer C ([[SM034]]) | | Citizen ([[SS028]]), Trainer C ([[SM034]]) | ||
|- | |||
| [[Sachiko Kobayashi]] | |||
| 小林幸子 | |||
| [[Miranda (M01)|Miranda]] | |||
|- | |- | ||
| [[Sanae Kobayashi]] | | [[Sanae Kobayashi]] |
edits