13,946
edits
HaniSempai (talk | contribs) (→Intro) |
No edit summary |
||
Line 281: | Line 281: | ||
| Yōko Hikasa | | Yōko Hikasa | ||
| 日笠陽子 | | 日笠陽子 | ||
| | | Ellie | ||
|- | |- | ||
| Miho Hino | | Miho Hino | ||
Line 1,410: | Line 1,410: | ||
| 田中理恵 | | 田中理恵 | ||
| [[Solidad]], [[Mars]] | | [[Solidad]], [[Mars]] | ||
|- | |||
| Satowa Tanaka | |||
| 田中里和 | |||
| {{p|Mareep}} ([[BW113]]) | |||
|- | |- | ||
| Shōsuke Tanihara | | Shōsuke Tanihara |
edits