86,550
edits
mNo edit summary |
(Undo revision 3068349 by GrammarFreak01 (talk)) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| [[Brycen]], [[Schwarz and Weiss|Weiss]] | | [[Brycen]], [[Schwarz and Weiss|Weiss]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Simona Berman]] | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Mimo]], [[Sophocles's Charjabug | | [[Mimo]], [[Sophocles's Charjabug]], {{p|Charjabug}} | ||
|- | |- | ||
| Peter R. Bird | | Peter R. Bird | ||
Line 1,023: | Line 1,019: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| {{an|Professor Kukui}} (young) | | {{an|Professor Kukui}} (young) | ||
|- | |||
| [[Rebecca Soler]] | |||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]], {{TPCi}}{{tt|*|Credited as Jessica Paquet}} | |||
| {{an|Mallow}}, [[Kidd Summers]], [[Professor Carolina]], [[Sheena]], [[Celosia]], [[Nanette]], [[Alexa]], [[Character of the day|various CODs]] | |||
|- | |- | ||
| Spike Spencer | | Spike Spencer |
edits