86,550
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 115: | Line 115: | ||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]] | | [[4Kids Entertainment|4Kids]] | ||
| [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | | [[:Category:Anime characters (Pokémon)|various Pokémon]] | ||
|- | |||
| Lisa Boucher | |||
| [[4Kids Entertainment|4Kids]] | |||
| [[Skyler]] | |||
|- | |- | ||
| Joshua Briggs | | Joshua Briggs |
edits