172
edits
Smartorama (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Ridley]] | | [[Ridley]] | ||
|- | |||
| Christina Anderson | |||
| {{TPCi}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Ryan Andes]] | | [[Ryan Andes]] | ||
Line 203: | Line 207: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| {{an|Trevor}}, {{tc|Team Flare Grunt}}s, Crowd <small>([[M18]])</small> | | {{an|Trevor}}, {{tc|Team Flare Grunt}}s, Crowd <small>([[M18]])</small> | ||
|- | |||
| Samantha Cooper | |||
| {{TPCi}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Nicholas Corda | | Nicholas Corda |
edits