1,327
edits
Line 361: | Line 361: | ||
| {{m|Fury Attack}} | | {{m|Fury Attack}} | ||
| [[Larvitar (EX Team Rocket Returns 62)]] | | [[Larvitar (EX Team Rocket Returns 62)]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{m|Horn Attack}} | |||
| [[Larvitar δ (EX Dragon Frontiers 52)]] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{m|Rock Throw}} | | {{m|Rock Throw}} |
edits