395
edits
CuteShaymin (talk | contribs) (Editing in progress) |
CuteShaymin (talk | contribs) (Adding more info) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|[[File:MDBag Oran Berry RTDX Sprite.png|thumb]]Oran Berry | |[[File:MDBag Oran Berry RTDX Sprite.png|thumb]]Oran Berry | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |25 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | |[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | ||
Line 73: | Line 73: | ||
|[[File:MDBag Max Elixir RTDX Sprite.png|thumb]]Max Elixir | |[[File:MDBag Max Elixir RTDX Sprite.png|thumb]]Max Elixir | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |175 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Tiny Reviver Seed | |[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Tiny Reviver Seed | ||
Line 90: | Line 90: | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]One-Shot Orb | |||
|Base inventory | |||
|80 | |||
|} | |} | ||
edits