51,133
edits
m (→Kakuna) |
m (→Kakuna) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Rising Rivals|Kakuna|66}} || {{e|Grass}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 66/111 | | {{TCG ID|Rising Rivals|Kakuna|66}} || {{e|Grass}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Rising Rivals}} || 66/111 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Kakuna|2}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 002/070 | |||
|} | |} | ||
edits