2,399
edits
No edit summary |
|||
Line 230: | Line 230: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:UNITE Snorlax Holowear Membership.png|x64px]]<br>??? Style [[File:UNITE Rarity green icon.png|25px]] | | [[File:UNITE Snorlax Holowear Membership.png|x64px]]<br>??? Style [[File:UNITE Rarity green icon.png|25px]] | ||
| Membership | | June 2020 Membership | ||
| None | | None | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 705: | Line 705: | ||
| style="white-space:nowrap" | May 16, 2022 | | style="white-space:nowrap" | May 16, 2022 | ||
| {{p|Espeon}} <small>Pokébuki Style</small> | | {{p|Espeon}} <small>Pokébuki Style</small> | ||
|- | |||
| style="white-space:nowrap" | May 17, 2022 | |||
| {{p|Greedent}} <small>Berry Style</small> | |||
|- | |- | ||
| style="white-space:nowrap" | May 23, 2022 | | style="white-space:nowrap" | May 23, 2022 | ||
Line 717: | Line 720: | ||
| style="white-space:nowrap" | June 20, 2022 | | style="white-space:nowrap" | June 20, 2022 | ||
| {{p|Tsareena}} <small>Sacred Style</small> | | {{p|Tsareena}} <small>Sacred Style</small> | ||
|- | |||
| style="white-space:nowrap" | June, 2022 | |||
| {{p|Snorlax}} <small>??? Style</small> | |||
|- | |- | ||
| style="white-space:nowrap" | TBA | | style="white-space:nowrap" | TBA | ||
| | | {{p|Duraludon}} <small>Purple Unite Style</small>, {{p|Duraludon}} <small>Orange Unite Style</small> | ||
|} | |} | ||
edits