51,133
edits
m (→Haunter: Whoops...) |
m (→Haunter) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Arceus|Haunter|42}} || 37 || 42/99 | | {{TCG ID|Arceus|Haunter|42}} || 37 || 42/99 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Lost Link|Haunter|14}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Lost Link}} || 014/040 | |||
|} | |} | ||
edits