42,671
edits
m (→Kantonian Gym) |
m (→Official Gyms) |
||
Line 332: | Line 332: | ||
| style="background:#{{ice color light}}; border: 2px solid #{{ice color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Ice}} | | style="background:#{{ice color light}}; border: 2px solid #{{ice color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Ice}} | ||
| colspan="6"|[[File:VSWulfric.png|x64px|link=Wulfric]]<br><small>[[Wulfric]]</small> | | colspan="6"|[[File:VSWulfric.png|x64px|link=Wulfric]]<br><small>[[Wulfric]]</small> | ||
|- | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="9" style="background:#{{Galar color light}}; {{roundytl|10px}}; {{roundytr|10px}};" | Galar | |||
|- | |||
! style="background:#{{Galar color light}}" | Gym | |||
! style="background:#{{Galar color light}}" | Badge | |||
! width="30%" style="background:#{{Galar color light}}" | Type | |||
! style="background:#{{Galar color light}}" colspan="6"| Leader | |||
|- | |||
| Unknown | |||
| Unknown | |||
| style="background:#{{grass color light}}; border: 2px solid #{{grass color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Grass}} | |||
| colspan="6"|[[File:Sword Shield Milo.png|x100px|link=Milo]]<br><small>[[Milo]]</small> | |||
|- | |||
| Unknown | |||
| Unknown | |||
| style="background:#{{water color light}}; border: 2px solid #{{water color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Water}} | |||
| colspan="6"|[[File:Sword Shield Nessa.png|x100px|link=Nessa]]<br><small>[[Nessa]]</small> | |||
|- | |||
| rowspan="2" | Unknown | |||
| rowspan="2" | Unknown | |||
| style="background:#{{fighting color light}}; border: 2px solid #{{fighting color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Fighting}}{{sup/8|Sw}} | |||
| rowspan="2" colspan="3"|[[File:Sword Shield Bea.png|x100px|link=Bea]]<br><small>[[Bea]]{{sup/8|Sw}} | |||
| rowspan="2" colspan="3"|[[File:Sword Shield Allister.png|x100px|link=Allister]]<br><small>[[Allister]]{{sup/8|Sh}} | |||
|- | |||
| style="background:#{{ghost color light}}; border: 2px solid #{{ghost color dark}}; {{roundy|10px}}" | {{Tcolor|Ghost}}{{sup/8|Sh}} | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||