51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Gyarados) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Gyarados|19}} || {{e|Water}} || 52 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Stormfront}} || 19/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Gyarados|19}} || {{e|Water}} || 52 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Stormfront}} || 19/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Pokémon Scramble|Gyarados|6}} || {{e|Water}} || 55 || - || {{TCG|Melee! Pokémon Scramble}} || 006/016 | |||
|} | |} | ||
edits