283
edits
m (if that's the description you're giving, you may as well leave it blank) |
TheSeviper (talk | contribs) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| {{InactivePoké|Grass Tournament|Hoppip|Grass Tournament Vileplume Paras.png|Grass|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Grass Tournament|Hoppip|Grass Tournament Vileplume Paras.png|Grass|Flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Grass Tournament|Tangela|Grass Tournament Tangela.png|Grass|link=no}} | | {{InactivePoké|Grass Tournament|Tangela|Grass Tournament Tangela.png|Grass|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Grass Tournament|Exeggutor|Grass Tournament Exeggutor.png|Grass|Psychic|link=no}} | |||
|} | |} | ||
[[Category:Pokémon competitions]] | [[Category:Pokémon competitions]] |
edits