1,974
edits
m (→Names: format) |
HoopsterJohn (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| Italian | | Italian | ||
| Gloriopoli | | Gloriopoli | ||
| From ''gloria'' (glory) | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Ciudad Gloria | |||
| From ''gloria'' (glory) | | From ''gloria'' (glory) | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits