190
edits
No edit summary |
(I hope this is good) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| style="background: #FFFFFF" | ''[[Pokémon: Black & White|Black and White]]''<br>''[[Pokémon Black & White: Rival Destinies|Rival Destinies]]''<br>''[[Pokémon Black & White: Adventures in Unova|Adventures in Unova]]'' | | style="background: #FFFFFF" | ''[[Pokémon: Black & White|Black and White]]''<br>''[[Pokémon Black & White: Rival Destinies|Rival Destinies]]''<br>''[[Pokémon Black & White: Adventures in Unova|Adventures in Unova]]'' | ||
| style="background: #FFFFFF; {{roundybr|5px}}" | {{TCG|Black & White}}<br> {{TCG|Emerging Powers}}<br> {{TCG|Noble Victories}}<br> {{TCG|Next Destinies}} <br> {{TCG|Dark Explorers}} <br> {{TCG|Dragons Exalted}} | | style="background: #FFFFFF; {{roundybr|5px}}" | {{TCG|Black & White}}<br> {{TCG|Emerging Powers}}<br> {{TCG|Noble Victories}}<br> {{TCG|Next Destinies}} <br> {{TCG|Dark Explorers}} <br> {{TCG|Dragons Exalted}} | ||
|- align="center" | |||
! style="background: #{{X color light}}; {{roundybl|5px}}" | [[Generation VI|{{color|000|VI}}]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | {{cat|Generation VI Pokémon|3}} | |||
| style="background: #FFFFFF" | {{2v2|X|Y}} (2013)'' | |||
| style="background: #FFFFFF" | None | |||
| style="background: #FFFFFF" | None | |||
| style="background: #FFFFFF" | None | |||
| style="background: #FFFFFF" | None | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits