14,896
edits
Line 316: | Line 316: | ||
| None | | None | ||
| Charizard Sea | | Charizard Sea | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Gear Relicanth Rumble Rush.png|80px]] | |||
| {{m|Head Smash}} Gear<br>({{p|Relicanth}}) | |||
| 536 | |||
| +107 | |||
| | |||
| None | |||
| [[Entei Sea]] | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Gear Sudowoodo Rumble Rush.png|80px]] | |||
| {{m|Head Smash}} Gear<br>({{p|Sudowoodo }}) | |||
| 851 | |||
| +170 | |||
| +85 | |||
| Flinches the opponent | |||
| Entei Sea | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:Gear Lapras Rumble Rush.png|80px]] | | [[File:Gear Lapras Rumble Rush.png|80px]] | ||
Line 396: | Line 412: | ||
| None | | None | ||
| Pinsir Sea | | Pinsir Sea | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Gear Entei Rumble Rush.png|80px]] | |||
| {{m|Overheat}} Gear<br>({{p|Entei}}) | |||
| 851 | |||
| +170 | |||
| +85 | |||
| Reduces the user's Attack | |||
| Entei Sea | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Gear Quilava Rumble Rush.png|80px]] | |||
| {{m|Overheat}} Gear<br>({{p|Quilava}}) | |||
| 536 | |||
| +107 | |||
| | |||
| None | |||
| Entei Sea | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:Gear Alakazam Rumble Rush.png|80px]] | | [[File:Gear Alakazam Rumble Rush.png|80px]] |