15,816
edits
Line 177: | Line 177: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| colspan="3" style="background:#fff; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | Two of the 17 {{color2|000|Partner Pokémon}}<br>and Pokémon's mascot | | colspan="3" style="background:#fff; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | Two of the 17 {{color2|000|Partner Pokémon}}<br>and Pokémon's mascot | ||
|} | |||
{{-}} | |||
==={{color|2cb8e9|Pokémon Ranger: Locus of Light}}=== | |||
{| align="center" style="background: #17607b; -moz-border-radius: 10px; border: 5px solid #2cb8e9" | |||
|- align="center" | |||
| colspan="3" style="background:#7adafd; -moz-border-radius-topleft: 5px; -moz-border-radius-topright: 5px;" | [[Image:381.png]][[Image:380.png]]<br>{{pcolor|Latios|17607b}} {{color|17607b|and}} {{pcolor|Latias|17607b}} | |||
|- align="center" style="background:#FFFFFF" | |||
| colspan="3" | ??? | |||
|- align="center" style="background:#FFFFFF" | |||
| colspan="3" style="background:#7adafd" | [[Image:172.png]]<br>{{pcolor|Pichu|0c1e44}} | |||
|- align="center" style="background:#FFFFFF" | |||
| colspan="3" | {{color2|000|Partner Pokémon in the present}} | |||
|- align="center" style="background:#FFFFFF" | |||
| colspan="3" style="background:#7adafd" | [[Image:244.png]][[Image:243.png]][[Image:245.png]]<br>{{pcolor|Entei|0c1e44|Entei,}} {{pcolor|Raikou|0c1e44}} {{color|0c1e44|and}} {{pcolor|Suicune|0c1e44}} | |||
|- align="center" | |||
| colspan="3" style="background:#fff; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | ??? | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits