873
edits
m (→Generation IX) |
No edit summary |
||
Line 194: | Line 194: | ||
| style="background:#{{violet color light}}" | {{color2|{{violet color dark}}|Pokémon Scarlet and Violet|Violet}}<br>[[File:Miraidon 2.png|144px]]<br>{{pcolor|Miraidon|{{violet color dark}}}} | | style="background:#{{violet color light}}" | {{color2|{{violet color dark}}|Pokémon Scarlet and Violet|Violet}}<br>[[File:Miraidon 2.png|144px]]<br>{{pcolor|Miraidon|{{violet color dark}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | style="background:#fff" | Winged King | ||
| style="background:#fff; | Iron Serpent | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits