283
edits
m (→List: added Unit Energy FWF) |
m (→Special Energy cards: Added Beast Energy) |
||
Line 340: | Line 340: | ||
| align="center" | {{e|Colorless}}{{e|Fighting}}{{e|Water}} or {{e|Fairy}} (1) | | align="center" | {{e|Colorless}}{{e|Fighting}}{{e|Water}} or {{e|Fairy}} (1) | ||
| {{TCG|Forbidden Light}} | | {{TCG|Forbidden Light}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Beast Energy ♢ (Forbidden Light 117)|Beast Energy]] {{Prism Star}} | |||
| align="center" | {{e}} or {{e|Rainbow}} | |||
| {{TCG|Forbidden Light}} | |||
|} | |} | ||
edits