318
edits
m (Bot: Modifying it:Emerald (Adventures) to it:Smeraldo (La Grande Avventura)) |
Orion919303 (talk | contribs) (→Names: ita) |
||
Line 462: | Line 462: | ||
|Smaragd | |Smaragd | ||
|From ''Pokémon Smaragd-Edition'' | |From ''Pokémon Smaragd-Edition'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Italian | |||
|Smeraldo<br>'Raldo | |||
|From ''Pokémon Versione Smeraldo'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Spanish | |Spanish |
edits