1,123
edits
Pokemaster97 (talk | contribs) No edit summary |
Superjothan (talk | contribs) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| [[Seafolk Village]] | | [[Seafolk Village]] | ||
| [[Battle Tree]] (32 [[Battle Point|BP]])<br>Held by {{wild|Elekid}} and {{wild|Electabuzz}} (5% chance each) | | [[Battle Tree]] (32 [[Battle Point|BP]])<br>Held by {{wild|Elekid}} and {{wild|Electabuzz}} (5% chance each) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color dark}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| [[Giant's Bed]] | |||
| Held by {{wild|Elekid}}, {{wild|Electabuzz}} and {{wild|Electivire}} (5% chance each) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits