120,357
edits
Storm Aurora (talk | contribs) |
|||
Line 350: | Line 350: | ||
| {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Special Strike|size=32px}} | ||
| March 22, 2024 | | March 22, 2024 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Renegade|pokemonnum=0487A|pokemon=Giratina}} | | {{MastersIcon/Table|trainer=Cynthia|sygna=1|alt=Renegade|pokemonnum=0487A|pokemon=Giratina}} | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Physical Strike|size=32px}} | ||
| March 25, 2024 | | March 25, 2024 | ||
|} | |} | ||
edits