27,329
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) No edit summary |
Kenji-girl (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 157: | Line 157: | ||
| シャガ ''Shaga'' | | シャガ ''Shaga'' | ||
| From 射干 or 著莪 (シャガ) ''shaga'', ''{{wp|Iris japonica}}'' or from Fringed iris. | | From 射干 or 著莪 (シャガ) ''shaga'', ''{{wp|Iris japonica}}'' or from Fringed iris. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| English | |||
| Drayden | |||
| From {{t|Dragon}}. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Italian | | Italian | ||
| Aristide | | Aristide | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|} | |} |
edits