13,788
edits
m (→Intro) |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
===Cave=== | ===Cave=== | ||
Available Pokémon: | Available Pokémon: | ||
====Level 1==== <!-- Check Level --> | |||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ||
Line 12: | Line 12: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|304|Aron}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Aron}} | |||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | |||
|} | |||
====Level 2==== | |||
====Level 3==== | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|041|Zubat}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Zubat}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|095|Onix}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Onix}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|111|Rhyhorn}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Rhyhorn}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|112|Rhydon}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Rhydon}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|246|Larvitar}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|246|Larvitar}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Larvitar}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Larvitar}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|247|Pupitar}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Pupitar}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|304|Aron}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|304|Aron}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Aron}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Aron}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|305|Lairon}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Lairon}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|451|Skorupi}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Skorupi}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | | width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | ||
Line 24: | Line 57: | ||
===Park=== | ===Park=== | ||
Available Pokémon: | Available Pokémon: | ||
====Level 1==== <!-- Check Level --> | |||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | |||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | |||
|} | |||
====Level 2==== | |||
====Level 3==== | |||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ||
Line 30: | Line 74: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|095|Onix}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Onix}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|246|Larvitar}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Larvitar}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|247|Pupitar}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Pupitar}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | | width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | ||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | | class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | ||
|} | |} | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{rock color}}; border:3px solid #{{rock color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{rock color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|023|Ekans}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Ekans}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|095|Onix}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Onix}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|111|Rhyhorn}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Rhyhorn}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|112|Rhydon}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Rhydon}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|410|Shieldon}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Shieldon}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|304|Aron}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Aron}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|305|Lairon}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Lairon}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|524|Roggenrola}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|551|Sandile}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | |||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|610|Axew}} | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Axew}} | |||
|} | |||
==Utilities== | ==Utilities== | ||
*Bank | *Bank |
edits