24,122
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) No edit summary |
Carmenstar97 (talk | contribs) m (→Acquisition) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| [[Battle Subway]]/[[Pokémon World Tournament|PWT]] (24 [[Battle Points|BP]]) | | [[Battle Subway]]/[[Pokémon World Tournament|PWT]] (24 [[Battle Points|BP]]) | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev6| | | {{gameabbrev6|XY}} | ||
| | |||
| [[Battle Maison]] (48 [[Battle Points|BP]]) | |||
|- | |||
| {{gameabbrev6|ORAS}} | |||
| | | | ||
| [[Battle Maison]] (48 [[Battle Points|BP]]) | | [[Battle Maison]] (48 [[Battle Points|BP]]) |
edits