395
edits
m (Pokémon Live! was performed in Portugal?) |
|||
Line 308: | Line 308: | ||
!Set | !Set | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Onix|21}} || {{e|Fighting}} || 30 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 21/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Zubat|24}} || {{e|Grass}} || 5 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 24/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Geodude|38}} || {{e|Fighting}} || 17 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 38/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Golbat|39}} || {{e|Grass}} || 30 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 39/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Geodude|66}} || {{e|Fighting}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 66/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Onix|69}} || {{e|Fighting}} || 41 || {{rar|Common}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 69/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Vulpix|73}} || {{e|Fire}} || 10 || {{rar|Common}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 73/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Zubat|74}} || {{e|Grass}} || 11 || {{rar|Common}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 74/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Challenge|Brock's Vulpix|37}} || {{e|Fire}} || 16 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Gym Challenge}} || 37/132 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Challenge|Brock's Geodude|68}} || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Gym Challenge}} || 68/132 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Theater VS Pack|Brock's Crobat|2}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|Theater Limited VS Pack}} || 002/018 | | {{TCG ID|Theater VS Pack|Brock's Crobat|2}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|Theater Limited VS Pack}} || 002/018 |
edits