667
edits
Line 162: | Line 162: | ||
| {{p|Deoxys}} | | {{p|Deoxys}} | ||
| Space travel | | Space travel | ||
|- | |||
| ''[[AG184|Strategy Tomoroow, Comedy Tonight!]]'' | |||
| {{p|Chatot}} | |||
| | |||
|- | |||
| ''[[AG186|Overjoyed!]]'' | |||
| {{p|Chansey}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ''[[AG188|Pinch Healing!]]'' | | ''[[AG188|Pinch Healing!]]'' |
edits