64
edits
m (→Pokémon) |
(→Games) |
||
Line 186: | Line 186: | ||
| 2016-11-18 | | 2016-11-18 | ||
| Pokémon Characters Design | | Pokémon Characters Design | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| ''[[Pokémon Sword and Shield]]'' | |||
| [[Nintendo Switch]] | |||
| 2019-11-15 | |||
| Pokémon Design | |||
|} | |} | ||
edits