1,589
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| アナ ''Ana'' | | アナ ''Ana'' | ||
| From ''announcer'' | | From ''announcer'' | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 安娜 ''Ānnà'' | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits