22,955
edits
No edit summary |
|||
Line 150: | Line 150: | ||
| <span style="display:none">1241</span>''[[EP241|Hocus Pokémon]]'' | | <span style="display:none">1241</span>''[[EP241|Hocus Pokémon]]'' | ||
| [[File:Parasect Sleep Powder EP241.png|200px]] | | [[File:Parasect Sleep Powder EP241.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:148.png|link=Dragonair (Pokémon)]] | |||
| [[Clair's Dragonair]] | |||
| {{m|Flash}} | |||
| <span style="display:none">1253</span>''[[EP252|Fangs for Nothin']]'' | |||
| [[File:Clair Dragonair Flash.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[File:149.png|link=Dragonite (Pokémon)]] | | [[File:149.png|link=Dragonite (Pokémon)]] |
edits